Gizlilik Politikası

Ascek.com.tr, sitemizde gerçekleştirmek istediğiniz tüm satın almak işlemleri için kişisel bilgilerinizi talep eder. Sipariş formları ve anketler için iletişim bilgileriniz (adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) ve ayrıca sipariş işlemlerinizi tamamlayabilmek edilen kredi kartı bilgileriniz talep edilir. Tüm talep edilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. kurumların lojistik işlevlerini (ürünlerin adresinize kargolanması) Ascek.com.tr adına yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.
Ascek.com.tr olarak hedefimiz ve en büyük arzumuz, müşterilerimizin websitemize güven duyarak site içinde rahat bir şekilde dolaşmaları ve ürün satın alabilmeleridir. Bu nedenle, ürün siparişi verebilmek için paylaştığınız bilgiler, yukarıda ifade edilen amaçların dışında 3. kişiler veya kurumlarla kesinlikle ticari veya ticari olmayan hiçbir amaç için paylaşılmamaktadır ve kredi kartı bilgileriniz kesinlikle ve hiçbir şekilde kaydedilmemektedir. Ürün siparişi verme ve ödeme adımları boyunca vereceğiniz kredi kartı bilgileri, ne ascek.com.tr’nin ne de ascek.com.tr’ye sunucu barındırma hizmeti veren 3. tarafların sunucularında tutulmaktadır. Tüm ödeme işlemleri, Sanal Pos aracılığı ile direkt siz ve ilgili banka arasında gerçekleşmekte, bu nedenle kredi kartı bilgileriniz ascek.com.tr’de kaydedilmemektedir. Ayrıca ödeme işlemi esnasında, girdiğiniz tüm bilgiler, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi 256 mbit ile şifrelenmektedir – böylece tüm kişisel bilgilerinizi paylaştığınız zaman, bu bilgilerin istenmeyen kişi veya kurumlar tarafından görüntülenmesi engellenmektedir.
Müşterilerimizin site içindeki hareketleri ve tercihleri, herhangi bir kişisel bilgi içermeden, sadece istatistiki veri oluşturmak amacıyla analiz edilmektedir.
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve ascek.com.tr’nin yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
ascek.com.tr web sitesini ziyaret ederek yukarıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.